Menu Zamknij

O nas

Firma Antyla od 2011 roku oferuje każdemu klientowi produkty na miarę jego potrzeb. To spełnienie oczekiwań najbardziej wymagających klientów, którzy wysoko cenią sobie jakość i szeroki wybór artykułów florystycznych i dekoracyjnych. Osoby szukające produktów solidnie wykonanych i zgodnych z aktualnymi trendami mogą znaleźć tutaj odpowiedź na swoje potrzeby. Wszystkie produkty, które posiadamy w naszej ofercie wykonane są w trosce o detale, oraz wysoką jakość. Antyla, to miejsce dla klientów szukających profesjonalnej hurtowni z dekoracjami i artykułami florystycznymi w Rzeszowie, a dzięki możliwości płacenia kartą, oraz za pomocą płatności mobilnych, zakupy w naszym sklepie są wygodne i szybkie.

Posiadamy w ofercie:
artykuły florystyczne,
kwiaty sztuczne,
artykuły ceramiczne i porcelanowe,
upominki,
wyroby wiklinowe,
dekoracje ślubne,
wstążki i tkaniny,
dekoracje sezonowe oraz całoroczne i wiele więcej!.

W trosce o estetykę wnętrza… dekoracje Rzeszów

Każdy z nas lubi umilać sobie swoją codzienność dekoracjami i ozdobami, które często są w naszych domach lub w miejscach pracy. Zazwyczaj zależy nam nie tylko na praktycznym zastosowaniu, ale również na walorach estetycznych. Dlatego też osoby, które poszukują gustownych elementów dekoracji domu, mieszkania czy firmy mogą odwiedzić miejsce jakim jest nasza hurtownia ozdób, aby znaleźć odpowiednie dla siebie artykuły dekoracyjne. W kwestii wystroju wnętrz i wyboru dekoracji warto zaufać profesjonalistom, którzy od lat zajmują się sprzedażą detaliczną i hurtową artykułów całorocznych jak i sezonowych.

Jest wiele sposobów na uzyskanie niezwykłego designu, jednak nie zawsze muszą być to wybory kosztowne, ale przemyślane i skomponowane zgodnie z trendami. 

Wybór zgodny z trendami i nowoczesne dekoracje

Rzeszów i firma Antyla gwarantują bezpieczne zakupy. To troska o klienta oraz dbałość o wysoką jakość artykułów, które sprzedajemy. Zapraszamy osoby. które chcą zrobić duże zakupy, jak i te, które poszukują konkretnego produktu. 
Zarówno klienci zdecydowani, z określonymi oczekiwaniami, jak i ci poszukujący inspiracji, z pewnością znajdą to czego szukają.